Wszystkie Ogrodzenia panelowe

ogr_panel_glowne

Panele ogrodzeniowe dzięki swojej trwałości, estetyce oraz łatwości montażu są jednym z najpowszechniejszych systemów ogrodzeniowych.
W naszej ofercie są dostępne panele ogrodzeniowe najwyższej jakości, zarówno pod względem użytych materiałów jak i estetyki wykonania.
Ogrodzenia panelowe sprawdzają się świetnie w szerokiej gamie zastosowań od prywatnych posesji, przez tereny przemysłowe i handlowe po obiekty sportowe.

Ogrodzenia panelowe Podkategorie

Ogrodzenia specjalne
Ogrodzenia specjalne

Panele 2D
Panele 2D

Systemy panelowe 2D oraz 2D SUPER obejmują szereg elementów od paneli, przez furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne po akcesoria montażowe. Panele 2D pozwalają na estetyczne i trwałe zabezpieczenie każdego typu terenu.

Panele 3D
Panele 3D

Panele stalowe wykonane z prętów stalowych zgrzewanych punktowo, tak zgrzany panel jest przetłaczany aby uzyskać jeszcze większą stabilność. Ilość przetłoczeń jest zależna od wysokości.

Ogrodzenia panelowe Produkty

Akcesoria montażowe
Akcesoria montażowe

Popularnym sposobem montażu paneli do słupów jest wykorzystanie systemu OMEGA. System pozwala nie tylko na szybkie i łatwe montowanie, ale również na niewielką korekcję błędów po montażu.

Brama przesuwna przymysłowa
Brama przesuwna przymysłowa

Firma Wiśniowski poza ofertą dla Klientów indywidualnych posiada również szeroki wybór bram przesuwnych dedykowanych dla obiektów przemysłowych, które łączą funkcjonalność z wysoką trwałością.

Bramy przesuwne 2D i 2DS
Bramy przesuwne 2D i 2DS

Standardowym wyposażeniem bram przesuwnych 2D i 2D SUPER są słupy nośne, wózki jezdne, rolki prowadzące, najazd oraz zamek. Bramy te posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne, mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze.

Bramy skrzydłowe 2D i 2DS
Bramy skrzydłowe 2D i 2DS

Bramy skrzydłowe wypełnione panelami 2D lub 2D SUPER mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze, ich dodatkową zaletą jest podwójne zabezpieczenie antykorozyjne. W standardzie są wyposażone w standardzie w słupy nośne, zawiasy regulowane, zamek, s [...]

Bramy skrzydłowe i furtki
Bramy skrzydłowe i furtki

Firma Wiśniowski jest cenionym producentem profesjonalnych bram i furtek, które od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Produkty firmy Wiśniowski poza walorami estetycznymi posiadają doskonałe zabezpieczenia antykorozyjne.

Druty kolczaste
Druty kolczaste

Druty kolczaste są szeroko stosowane jako uzupełnienie zabezpieczenia różnego typu obiektów. Są zwykle montowane na zwieńczeniu ogrodzenia.

Furtki 2D i 2DS
Furtki 2D i 2DS

Standardowo furtki ogrodzeniowe wypełnionen panelem 2D lub 2DS są wyposażone w słupy nośne, zawiasy regulowane, zamek oraz klamkę całości dopełnia podwójne zabezpieczenie antykorozyjne. Futki tego typu mogą być również wykonane w niestandardow [...]

Panele 2D
Panele 2D

Panele tego typu w przeciwieństwie do paneli 3D nie posiadają przegięć. Mogą występować w wielu rozmiarach oraz kolorach, w zależności od zapotrzebowania Klientów. Podobnie jak panele 3D posiadają skuteczne zabezpieczenia antykorozyjne. [...]

Panele 3D
Panele 3D

Panele kratowe 3D wykonane z drutu  charakteryzują się przegięciami wzmacniającymi. Występują w kilku wysokościach oraz kilkunastu kolorach do wyboru. Panele ogrodzeniowe zabezpiecznone antykorozyjnnie poprzez ocynk ogniowy lub ocynk galwanicz [...]

Przykładowe wypełnienia
Przykładowe wypełnienia

Jako wypełnienie ogrodzeń specjalnych stosuje się zwykle plecioną siatkę wykonaną z grubego drutu lub panele ogrodzeniowe w różnych systemach. Ogrodzenia tego typu charakteryzują się podwyższonymi parametrami technicznymi.