Wszystkie Podmurówki betonowe

Ceowniki montażowe
Ceowniki montażowe

Ceowniki montażowe stanowią alternatywę dla łączników betonowych mocujących podmurówki betonowe. Ich wysokość oraz kolor mogą być dopasowane do wybranego systemu ogrodzenia.

EXTRA 20
EXTRA 20

Na system EXTRA 20 składają się deski podmurówki o wysokości 20cm oraz betonowe łączniki i metalowe ceowniki. Jest typowo stosowany w ogrodzeniach dla przemysłu.

EXTRA 30
EXTRA 30

Na system EXTRA 30 składają się deski podmurówki o wysokości 30cm oraz betonowe łączniki i metalowe ceowniki. Jest typowo stosowany w ogrodzeniach dla przemysłu.

EXTRA 50
EXTRA 50

Na system EXTRA 50 składają się deski podmurówki o wysokości 50cm oraz betonowe łączniki i metalowe ceowniki. Jest typowo stosowany w ogrodzeniach dla przemysłu.

KLASYCZNA 20
KLASYCZNA 20

Jest to system podmurówek wykonany z tradycyjnego betonu, w skład którego wchodzą deski i łączniki o wysokości 20 cm, deski tego systemu mogą mieć formę pełną lub profilowaną jednostronnie..

KLASYCZNA 25
KLASYCZNA 25

Jest to system podmurówek wykonany z tradycyjnego betonu, w skład którego wchodzą deski i łączniki o wysokości 25 cm, deski tego systemu mogą mieć formę pełną lub profilowaną jednostronnie.

PREMIUM
PREMIUM

Wykonane z betonu architektonicznego o obustronnie płukanej powierzchni znajdują zastosowanie zarówno w ogrodzeniach tradycyjnych jak i nowoczesnych.