Wszystkie Prefabrykaty na ogrodzenia

Prefabrykaty na ogrodzenia Podkategorie

Astra
Astra

Modułowy system ogrodzeń ASTRA jest nowością produktową z 2014 roku. Bloczki w kształcie pustaków zalewowych, co czyni budowę ogrodzenia szybką i tanią. Elementy słupkowe i murkowe posiadają imitacje spoin, które nie potrzebują fugowania. Bloc [...]

GORC de Luxe
GORC de Luxe

System prefabrykatów z betonu łupanego składa się z dwuelementowych bloczków słupkowych oraz z bloczków murkowych. Na końcowym etapie produkcji elementy poddawane są procesowi mechanicznego łupania, dzięki czemu powstają niekontrolowane wyłama [...]

Podmurówki betonowe
Podmurówki betonowe

Prefabrykaty na ogrodzenia Produkty

Astra Brick i Multigrain
Astra Brick i Multigrain

Ogrodzenia betonowe modułowe ASTRA jest szybkim w budowie i ekonomicznym rozwiązaniem. Dzięki procesowi produkcyjnemu w drobnej strukturze grysowej są zbliżone wyglądem do ogrodzeń z cegieł klinkierowych. Ponadto system posiada imitacje spoin, [...]

Ceowniki montażowe
Ceowniki montażowe

Ceowniki montażowe stanowią alternatywę dla łączników betonowych mocujących podmurówki betonowe. Ich wysokość oraz kolor mogą być dopasowane do wybranego systemu ogrodzenia.

EXTRA 20
EXTRA 20

Na system EXTRA 20 składają się deski podmurówki o wysokości 20cm oraz betonowe łączniki i metalowe ceowniki. Jest typowo stosowany w ogrodzeniach dla przemysłu.

EXTRA 30
EXTRA 30

Na system EXTRA 30 składają się deski podmurówki o wysokości 30cm oraz betonowe łączniki i metalowe ceowniki. Jest typowo stosowany w ogrodzeniach dla przemysłu.

EXTRA 50
EXTRA 50

Na system EXTRA 50 składają się deski podmurówki o wysokości 50cm oraz betonowe łączniki i metalowe ceowniki. Jest typowo stosowany w ogrodzeniach dla przemysłu.

Gorc de Luxe GL22
Gorc de Luxe GL22

Jest to system składający się  z dwuelementowych bloczków słupkowych oraz bloczków murkowych, wykonany z imitujacego naturalne piaskowce betonu łupanego.

Gorc de Luxe GL38
Gorc de Luxe GL38

Jes to system składający się z dwuelementowych bloczków słupkowych oraz bloczków murkowych, wykonanego z imitującego naturalne piaskowce betonu łupanego.

KLASYCZNA 20
KLASYCZNA 20

Jest to system podmurówek wykonany z tradycyjnego betonu, w skład którego wchodzą deski i łączniki o wysokości 20 cm, deski tego systemu mogą mieć formę pełną lub profilowaną jednostronnie..

KLASYCZNA 25
KLASYCZNA 25

Jest to system podmurówek wykonany z tradycyjnego betonu, w skład którego wchodzą deski i łączniki o wysokości 25 cm, deski tego systemu mogą mieć formę pełną lub profilowaną jednostronnie.

PREMIUM
PREMIUM

Wykonane z betonu architektonicznego o obustronnie płukanej powierzchni znajdują zastosowanie zarówno w ogrodzeniach tradycyjnych jak i nowoczesnych.