Automatyka do bram skrzydłowych firmy CAME

amico

Automatyka dla bram skrzydłowych firmy CAME, idealnie uzupełnia system dostępu do posesji. Może być wykorzystywana dla bram o długości skrzydła aż do 8 metrów.

Opis

FLEX

flex1

Siłownik do bram skrzydłowych zaprojektowany do  montażu na słupkach o szerokości od 8 cm.
FLEX może być używany w automatyzowaniu bram i furtek o szerokości skrzydła do 1.6m. Jest produktem przeznaczonym  do użytku
przez klienta indywidualnego.

flex

STYLO

stylo1
Wąski, kompaktowy i o wyjątkowym designie.
STYLO cechuje kompaktowa budowa oraz wyjątkowy design,  jest to rozwiązanie dla małych i średnich bram uchylnych. Jego montaż jest możliwy na istniejących już bramach bez konieczności uprzedniego przygotowania.

stylo

AMICO

amico
Amico nie tylko wyróżnia się designem, ale również najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Jest przeznaczony do bram skrzydłowych do 2,2 m.

amico1

AXO

axo
AXO został zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i trwałości również do użytku w skrzydłach o dużych rozmiarach. Zastosowanie ślimaka  z 2 początkami, z jego rewolucyjną technologią, likwiduje zużycie tulei pociągowej.

axo1

ATI

ati
• Centrala sterująca
• Karta częstotliwości
to cechy zapewniające długotrwałą, bezawaryjną pracę automatyki. CAME posiada pełną gamę liniowych, elektromechanicznych siłowników sprawdzających się w każdych warunkach pracy.

ati1

KRONO

krono
Możliwy do zainstalowania w architektonicznie niestandardowych obiektach, posiadający najnowsze funkcje oraz charakteryzujący się cichym działaniem.

krono1

FROG-J

frog_j
FROG-J jest przeznaczony dla bram o szerokości skrzydła do 1.8m, zasilany 24 V. Jest on odpowiedni do użytku w instalacjach wieloużytkownikowych , które pracują w obecności dzieci, inwalidów lub osób nie poinstruowanych odnośnie prawidłowej ich pracy.

frog_j1

FROG

frog

Całkowicie niewidoczny.
FROG jest rozwiązaniem funkcjonalnym, nadającym się do każdego typu bramy skrzydłowej, może być stosowany bez ingerencji w wygląd bramy.

frog1

FROG PLUS

frog_plus
Jest to idealne rozwiązanie dla automatyzacji bram skrzydłowych o niestandardowych wymiarach, charakteryzujące się doskonałą wydajnością pracy i mocą, co sprawia że nadaje się do użytku intensywnie użytkowanych bram przemysłowych, w koszarach, więzieniach i innych dużych konstrukcjach.

frog_plus1

SUPER FROG

super_frog

Specjalny siłownik do bram skrzydłowych.
Super Frog jest siłownikiem specjalnym, zaprojektowanym i wykonanym przez CAME, znajduje zastosowanie w automatyzacji bram skrzydłowych o nietypowych wymiarach i wadze.

super_frog1

FAST

fast
FAST to siłownik z ramieniem łamanym nadający się
do bram o długości jednego skrzydła do 2,3 m. Jest to produkt dostosowany do szczególnych wymagań instalacyjnych, może być montowany na słupkach o szerokości od 20 cm.

fast1

FAST40

fast40
FAST40 jest siłownikiem przeznaczonym do bram o długości jednego skrzydła do 2,3 m, przeznaczonym do montażu na słupkach o szerokości od 20 cm. Cechą na którą warto zwrócić uwagę jest technologia „SLEEP MODE” pozwalająca na oszczędne zużycie prądu.

fast401

FERNI

ferni
FERNI – uniwersalny siłownik do zautomatyzowania bram z dużymi słupkami. Obsługuje skrzydła o długości do 4 m  z maksymalną odległością pomiędzy zawiasem i krańcem słupka do 38 cm.

ferni1

<< wróć do listy