Siłowniki do bram garażowych

gfa

Znajdujące się w naszej ofercie siłowniki do bram garażowych firmy CAME znajdują swoje zastosowanie zarówno w garażach użytkowników indywidualnych jak również w środowisku przemysłowym.

VER

ver

Automatyka gotowa w kilka minut.
System VER znacząco ułatwia automatyzację bramy garażowej, aby przygotować automat do istalacji należy połączyć napęd z siłownikiem. Ponadto montaż systemu VER odbywa się do nadporoża i sufitu, w połowie szerkości bramy, dzięki temu nie wymaga modyfikacji samej bramy. Wszystkie siłowniki serii VER posiadają zasilanie 24 V co czyni je tanimi i bezpiecznymi w eksploatacji.

ver1

V6000

v6000

Uniwersalny system o szerokim zastosowaniu.
Automatyka model V6000 jest stosowana do automatyzacji bram o przeznaczeniu rezydencyjnym, zarówno bram uchylnych z przeciwwagą jak i bram sekcyjnych. System łączy w sobie tradycyjne funkcje zabezpieczające systemu CAME z nowoczesną technologią EN TESTED,  pracuje przy napięciu 24 V DC.

v60001

F4000

f4000

Siła i moc.
Siłowniki serii F są przystosowane do intensywnej pracy z bramami harmonijkowymi nawet o dużych gabarytach. Mogą być zamontowane bezpośrednio na bramie lub na nadprożu.  Siłowniki dostępne są w wersji 230 V AC i 24 V DC.

f40001

CBX

cbx

Automatyka do przemysłowych bram garażowych .
Nowa seria CBX dzięki możliwości bezpośredniego montażu na wał bramy jest idealnym rozwiązaniem do bram garażowych użytkowanych przemysłowo. Siłowniki te wykorzystują nie tylko wiele nowych rozwiązań, ale są również zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.

cbx1

GFA

gfa

Siłowniki GFA to specjalistyczne układy przeznaczone dla przemysłowych bram z wyważeniem masowym. Spełniają normy DIN EN 13241. Montowane bezpośrednio na wale bramy.

gfa1

Zobacz również inne:
  • Bramy garażowe
  • << wszystkie produkty