Szlabany automatyczne CAME

gard

Szlabany automatyczne zapewniają wygodę, prostotę oraz obniżenie kosztów kontroli dostępu do osiedli o wysokim natężeniu ruchu.

GARD

gard

Szybkie szlabany (do 2,5 i 4m).
Szybkie szlabany do przejazdów o szerokości do 2,5 i do 4 m znajdują zastosowanie w osiedlach mieszkaniowych oraz obiektach przemysłowych o wysokim natężeniu ruchu. Dodatkowymi atutami są łatwość montażu oraz bogaty zestaw akcesoriów: lampy ostrzegawcze, firanki, podpory stałe i podwieszane. Montaż szlabanu może być wykonany bez specjalnych przygotowań, a odpowiedni dobór akcesoriów zapewnia zgodność z wymogami współczesnej inżynierii systemowej.

gard1

GARD

gard6

Szlabany najwyższej klasy.
Szlabany G6000 i G12000 mogą być stosowane w obiektach oraz przejazdach o wysokim natężeniu ruchu. Zostały zaprojektowane pod kątem zapewnienia funkcjonalności oraz niezawodności kontroli przejazdów. Dzięki zastosowaniu niskonapięciowych silników oraz szeriokiej gamy akcesoriów zabezpieczających doskonale sprawdzają się na intensywnie użytkowanych przejazdach.

gard61

GARD4

gard4

Nowy GARD4 to nie tylko oryginalne wzornictwo sprawdzające się nawet w miejscach o silnych podmuchach wiatru, ale również najnowszy siłownik elektromechaniczny. Jest to jeden z najnowocześniejszych produktów tego typu na rynku.

gard41

GARD8

gard8

Nowa koncepcja szlabanu automatycznego.
Nowy szlaban serii GARD o modułowej konstrukcji spełniający zalecenia Dyrektywy Maszynowej Unii Europejskiej. Szlaban ten jest dostępny w wersjach 230 V A.C. oraz 24 V D.C. zdolnych do intensywnej pracy.

gard81

GARD3

gard3

Nowa seria szlabanów GARD3 do obsługi szybkich przejazdów.
Nowe szlabany GARD3, znajdują zastosowanie w przejazdach o szerokości do 2,75 metra. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, oraz krótkiemu czasowi opuszczania i podnoszenia mogą być użytkowane nawet na przejazdach o wysokim natężeniu ruchu.

gard31

Zobacz również inne:
  • Szlabany i zapory
  • << wszystkie produkty