Hale, boiska i tereny zielone

Hale, boiska i tereny zielone

Dzieje naszej firmy od zawsze były powiązane ze sportem i obiektami sportowymi. Specjalizujemy się w wykonawstwie hal i boisk sportowych przeznaczonych dla różnych dyscyplin.

Hale sportowe są to kryte wielofunkcyjne obiekty budowlane przeznaczone do rozgrywania rożnego przeznaczenia masowych imprez sportowych, zawodów i odbywania treningów. Wykonywane przez nas obiekty budowlane swoją konstrukcję opierają na stosowanej wysokiej jakości stali konstrukcyjnej (S). Gwarantujemy solidność konstrukcji stosując materiały o wysokiej granicy plastyczności. Szkielet konstrukcyjny hali wykańczamy wg. specyfiki i stawianych wymagań wykonując obiekt budowlany „pod klucz” wraz z możliwością wyposażenia odpowiednim danej dyscyplinie sprzętem sportowym.

Boiska sportowe – wykonujemy również odkryte (lub częściowo zadaszone) obiekty budowlane. Specjalizujemy się w boiskach sportowych różnych dyscyplin (piłka nożna, tenis, koszykówka). Mamy duże doświadczenie przy realizacji boisk osiedlowych typu ORLIK wykonywanych od fazy projektowej do wykończeniowej. Wykonujemy murawy o różnej nawierzchni (miękkie i twarde) w zależności od stawianych wymagań. Dodatkowo jesteśmy w stanie doposażyć boisko w niezbędny osprzęt min.: piłkołapy, bramki stalowe lub aluminiowe, trybuny z siedziskami, schody, trapy, wiaty. Dzięki temu gwarantujemy pełne wykonanie inwestycji od A do Z.

Boisko ze sztuczną nawierzchnią