Konstrukcje aluminiowe

Konstrukcje aluminiowe

Konstrukcje aluminiowe - Śląsk, Wrocław, Katowice, Gliwice

Oprócz konstrukcji ze stali ciężkiej wykonujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje aluminiowe. Aluminium posiada niewielką wagę dzięki czemu konstrukcje alumiowe są o wiele lżejsze od tych wykonanych z innych materiałów metalowych. Wykorzystuje się je w konstrukcjach balustrad, elementów elewacji budynku, skrzydeł okiennych i konstrukcji nośnych. Dlatego w naszych realizacjach można znaleźć maszty aluminiowe, konstrukcje trybun sportowych, schodów, podestów, balustrad. Dzięki sztywności i wytrzymałości profili aluminiowych stosuje się je w elewacjach i fasadach budynków wypełniając konstrukcję przeszkleniami o sporej powierzchni.

Konstrukcje aluminiowe nadadzą budynknowi nowoczesny wygląd, dlatego są chętnie stosowane w budownictwie jednorodzinnym, i przemysłowym. Dużą zaletą konstrukcji aluminiowych jest to, że są odporne na korozję oraz kwasoodporne. Wszystko za sprawą reakcji pasywacji, która naturalnie zachodzi pod wpływem czynników atmosferycznych. Aluminium pokrywa się wtedy charakterystycznym nalotem swoich tlenków, co chroni konstrukcję przed rdzą. Dodatkowo może być bez przeszkód poddana anodowaniu lub malowaniu proszkowemu, dzięki czemu może uzyskać niepowtarzalny wygląd i kolor.

Konstrukcje aluminiowe - materiał ekologiczny

Aluminium nie przyciąga kurzu, nie elektryzuje się, jest materiałem ekologicznym, dającym możliwość recyklingu w ok. 99% i powtórnego wykorzystania. To kolejny atut tego mateiriału dlatego jest chętnie wykorzystywany przez projektantów i wykonawców. W obecnym świecie aspekt dbania o środowisko naturalne jest coraz bardziej zauważalny i pożądany.

Kobesport - zamów konstrukcje z aluminium

Jeśli zależy Ci na trwałej i odpornej na korozję konstrukcji, a do tego o niewielkiej wadze postaw na konstrukcje aluminiowe. Skontaktuj się z nami.

Wykonamy konstrukcje z materiałów i elementów własnych i powierzonych. Działamy na terenie całej Polski oraz za granicą.
Nasze doświadczenie gwarantuje wysoką jakość wykonanych prac.

 

Kobesport sp. z o.o.
Adres:
56-400 Oleśnica
ul. Sucharskiego 6i/3
Kontakt:
tel. (+48) 504 078 236
email: info@kobesport.com

Usługi ogólnobudowlane:
Ogrodzenia
Balustrady
Konstrukcje stalowe
Parkingi, podjazdy
Boiska
Meble Loftowe
Spawanie