Mała architektura

Mała architektura

Elementy małej architektury to ławki, śmietniki, latarnie uliczne, balustrady, płotki, barierki, donice. Pełnią głównie funkcję użyteczności publicznej, jak również estetyczną. Dzięki niecodziennym kształtom i połączeń użytych materiałów aranżują otaczającą nas przestrzeń i nadają jej określony wygląd.

Firma Kobesport specjalizuje się w aranżowaniu przestrzeni terenów zielonych i wyposażeniu w niezbędne urządzenia małej architektury. Oprócz montażu jest także producentem takich elementów jak ławki, śmietniki, latarnie uliczne i donice. W swoim portfolio posiadamy projekt i wykonanie urządzeń do parków i zieleńców. Wykonujemy elementy małej architektury zarówno w stylu nowoczesnym jak również tradycyjnym (np. stalowe kute) często łącząc ze sobą drewno i stal, co nadaje tym obiektom niepowtarzalny wygląd.

 

Na zamówienie wykonujemy również nowoczesne meble loftowe. Stoły, krzesła, ławy. Ich niepowtarzalny charakter na pewno zaimponuje gościom w Twoim ogrodzie jak również spełni doskonale swoje funkcje użytkowe.
Meble loftowe świetnie sprawdzą się również w mieszkaniach, które dzięki swej prostej linii podkreślą ich nowoczesny wygląd.

Nasze przykładowe realizacje możesz zobaczyć w naszej galerii.

Jeśli potrzebujesz zagospodarować przestrzeń miejską lub w mniejszej skali wyposażyć swój ogród bądź mieszkanie w nasze meble i urządzenia zadzwoń.

Kobesport sp. z o.o.
Adres:
56-400 Oleśnica
ul. Sucharskiego 6i/3
Kontakt:
tel. (+48) 504 078 236
email: info@kobesport.com

Usługi ogólnobudowlane:
Ogrodzenia
Balustrady
Konstrukcje stalowe
Parkingi, podjazdy
Boiska
Meble Loftowe
Spawanie