Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe to bardzo popularne systemy ogrodzeń.  Głównym elementem systemu są panele ogrodzeniowe zazwyczaj stalowe lub aluminiowe, ocynkowane lub malowane proszkowo.
Najczęściej są stosowane do ogrodzenia osiedli, terenów wspólnot mieszkaniowych, zakładów, przedsiębiorstw oraz boisk i terenów sportowych.
Panel ogrodzeniowy montuje się do słupków za pomocą obejmy – montaż jest szybki i prosty. Uzupełnieniem elemetnów metalowych ułatwiających wykonanie pełnego ogrodzenia są prefabrykowane podmurówki betonowe. 
Aby ogrodzenie było trwałe słupki należy zabetonować, co wymaga robót ziemnych i betoniarskich.

 

ogrodzenie panelowe

 

Firma kobesport wykonuje ogrodzenia panelowe z elementów prefabrykowanych jak również projektuje i wykonuje indywidualne wzory paneli na zamówienie. Wysoką jakość gwarantuje doświadczony zespół spawaczy i ślusarzy, którzy potrafią wykonać każde zlecenie. Montujemy ogrodzenia panelowe do wysokości 8 metrów. Do ogrodzenia panelowego dorabiamy furtki i bramy dopasowane do wyglądu ogrodzenia.

Jeśli potrzebujesz taniego i trwałego ogrodzenia postaw na ogrodzenie panelowe. Zadzwoń do nas, przekaż swoje wymagania i potrzeby, a my zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszamy również do obejrzenia naszych realizacji: ogrodzenia panelowe

Kontakt: tel. (+48) 504 078 236

Kobesport sp. z o.o.
Adres:
56-400 Oleśnica
ul. Sucharskiego 6i/3
Kontakt:
tel. (+48) 504 078 236
email: info@kobesport.com

Usługi ogólnobudowlane:
Ogrodzenia
Balustrady
Konstrukcje stalowe
Parkingi, podjazdy
Boiska
Meble Loftowe
Spawanie